Telegram app
אור כהן בטיקטוק: https://www.tiktok.com/@or.cohen.music
אור כהן באינסטגראם: https://www.instagram.com/or.cohen._
לשמיעה בכל פלטפורמות המוזיקה: https://li.sten.to/orbediuk

מילים ולחן: סתיו בגר
עיבוד והפקה מוזיקלית: סתיו בגר

קלידים אוריינטליים: אור כהן
גיטרות: אביב מור
קלידים ותכנותים: סתיו בגר
מיקס מאסטר: עומרי בר הוד וסתיו בגר

אני בוכה כשאוהבים הכי פשוט בטלויזיה
מסיפורים של אנשים
אני רוצה לראות חיים טיפה יותר ברזולוציה
לא לפחד מהפחדים

מתגעגעת אליך גם תוך כדי חיבוק
וסתם כועסת לפעמים
והזמן שלי בורח הוא תמיד כזה דפוק
מאשימה אותו במה שלא הספקתי להגשים

פעם, פעם עצוב ופעם שמח
עברנו פה מספיק אתה מבין
פעם זאת שמש ופעם ירח
פעם, פעם שוקעת ופעם זורח
עברנו כבר מספיק כדי להבין
איך כל רגע הסוף קרוב בדיוק כמו הנצח…

אני רוצה שיפגשו קצוות עולם גם רק לרגע
לתת סיבה כשלא ברור
לקבל את מה שאין לו גוף וכתובת מדויקת
ולשחרר את ששקוע ונשאר שבור

והלב שלי
הלב שלי מתגעגע
היו זמנים שהיה לו בית
הוא לא הלך להשתגע
תחבק אותי חזק
הכל עובר גם מלחמות
עוד נפגש אם לא עכשיו
אפגוש אותך בחלומות

קליפ:
בימוי וצילום: רועי ברקוביץ’
צלם שני: יניב וקנין
עריכה וצבע: אלמוג מימוני
סטיילינג: איתי בצלאלי
הלבשה: שחף עוז
איפור: ערן ישראלי
שיער: אסי שדה
צילום סטילס ועטיפת סינגל: ערן לוי
עיצוב עטיפת סינגל: AVOXVISION
ארט: איציק גלר, סלים שחאדה
הפקה: לרה אקסלרוד-טל, נופר פייר
ניהול סושיאל: רחלי סלאבין
תודה מיוחדת: ערן קוצקי

ייצוג בלעדי והזמנת הופעות: טדי הפקות 052-4188530, 03-6488868, Info@tedy.co.il
סמנכ”ל טדי אומנים, ניהול רפרטואר ותוכן: לי פרטי 054-2046766, Lee@tedy.co.il
ניהול אישי: לורן דה פז 052-4222415, Loren@tedy.co.il
ניהול מוזיקלי: גיא דאן 050-3929273, Guydan.233@gmail.com
מנהלת שיווק ומכירות אמנים טדי הפקות: חוה שפורר 054-6517797 Havas@tedy.co.il
יחסי ציבור: נתנאל מויאל 050-8925363, Netanelmoyal@gmail.com
ניהול הפקה: לרה אקסלרוד-טל
הפצה דיגיטלית: D-Music