ספיישל מולי וצומי פרקים ברצף מהעונה הרביעית החדשה. מוזמנים ליהנות משלושת הפרקים האהובים ביותר: פרק 1 – צומי אל חשש, פרק 2 – בועות הסבון של צומי, ופרק 3 – שמחות קטנות.

תקציר עונה 4:
מולי וצומי חוזרים בעונה חדשה ומרגשת במיוחד. בעונה זו מולי וצומי מרחיבים את המאפייה הבין כוכבית ומוסיפים ליין חדש של סנדוויצ׳ים, אבל דווקא אז כל המשפחה של מולי נאלצת לעבור אליהם לדירה. חיי היומיום עם המשפחה החדשה מעלים בצומי המון רגשות עזים שלא חווה עד היום. בכל פרק הוא חווה רגש או תחושה חדשים ומסקרנים, מנסה להבין מה זה הרגש הזה, ויותר מכך ,כיצד מתמודדים איתו.

ערוץ הופ! הוא ערוץ לילדים הפועל תחת המוטו “לגדול בידיים טובות”. אנו מאמינים שהילדים שלכם זכאים להכי טוב בעולם ולכן אנחנו כאן כדי לספק להם את התוכן הכי טוב שיש. אצלנו בערוץ היוטיוב תוכלו למצוא פרקים מלאים (ואפילו ספיישלים מיוחדים של פרקים מלאים ברצף) של הסדרות האהובות, שירים, ועוד הרבה מעבר! הנכם מוזמנים ליהנות משפע של סדרות לילדים עם הכוכבים שכולנו אוהבים: סמי הכבאי, מטוסי על, סיימון, פיטר הארנב, מולי וצומי, יובל המבולבל, דוד חיים, טרו וממלכת הקשת, פינוקיו וחברים, פטרוניקס, כוכבי רחוב סומסום ועוד.

אהבתם את הסרטון הזה? אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו גם במקומות הבאים:
ערוץ הופ! – https://www.youtube.com/hopchannel
אתר ערוץ הופ! (למשחקים, ותכנים נוספים) – http://www.hop.co.il
אנחנו גם בפייסבוק – http://www.facebook.com/hoptvil

אתם מוזמנים ליהנות משאר ערוצי היוטיוב שלנו:
חדש! ערוץ פלא (ערוץ לילדים שהורים אוהבים) – https://www.youtube.com/@peletvil
ערוץ ילדות ישראלית (שירים ומוזיקה) – https://goo.gl/LV7bXV
ערוץ לולי (לפעוטות) – https://goo.gl/SbbUvM
ערוץ ויז (לילדים סקרנים) – https://bit.ly/3fCVSTT
ערוץ רחוב סומסום – https://goo.gl/wkPYAg