סרטון סאטירה פרו-ישראלי, הקורא לאחדות, פיקחות ואורך-רוח.
(בתפילה לשלום חטופי השבעה באוקטובר, ולשלומו של עם ישראל)

THIS VIDEO IS PRO-ISRAELI SATIRE – Labeled as EDSA Content.
RATED-R – לא לילדים

___________________

יוצר הסרטון שולח חיבוק חם ואהבה גדולה לכל משפחות החטופים, ונושא תפילה שיקיריהן יחזרו במהרה בזכות עוצם ידנו, שלמים ובריאים בגוף ובנפש. כמו כן, היוצר שולח חיזוקים והערכה אין קץ לחיילי הסדיר, המילואים וכלל כוחות הביטחון, המחרפים נפשם על הגנת המולדת ועושים ימים כלילות על מנת להשיבם. עם ישראל חי!

___________________

למען הסר ספק:

את הסרטון יצר בשלמותו אדם פרטי יחיד באופן עצמאי, ללא תמיכה רעיונית, ביצועית או כלכלית מצד אף עמותה, ארגון, גוף תקשורתי או תנועה פוליטית. היוצר מבקש לשמור על אנונימיות, במטרה למקד את תשומת הלב הציבורית במסרים שבסרטון, ולא בו עצמו.

תמונות ה”חטופים” שבסרטון אינן אמיתיות, נוצרו ע”י AI באופן אקראי, מתארות דמויות שלא התקיימו במציאות מעולם, וכל דמיון ביניהן לבין אנשים חיים או מתים הוא מקרי בהחלט.

חלק מצילומי המסך של המודעות ואתרי האינטרנט אורגנו מחדש משיקולי עיצוב, קריאות ושמירת פרטיות, אך לא נעשה כל שינוי בתוכנם הטקסטואלי.

קהל היעד של הסרטון הוא יהודים אזרחי ישראל. מטרת הטקסטים והכתוביות בשפה האנגלית היא לאפשר לסוקרי-תוכן מחו”ל לזהות אותו נכונה כסאטירה פרו-ישראלית, ולהקשות על מבקשי רעתנו מלעשות בו שימוש ציני באמצעות תרגום פיראטי שגוי ומגמתי.

יוצר הסרטון מעניק אישור גורף לכל גוף תקשורת שהוא לשדר ולהפיץ את הסרטון או חלקים ממנו בכל דרך שימצא לנכון, כל עוד לא יוציא את מסריו מהקשרם, ויספק לצופיו הפנייה ברורה וקלה לסרטון המקורי השלם, המופיע בערוץ היוטיוב של Chirdap. האישור תקף גם לגבי אנשים פרטיים, המעוניינים לשתף את התוכן מחדש בפורמט וידאו ייחודי של רשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, טוויטר וכד’). הסרטון פתוח ל-Remix ב-YouTube Shorts.

והיה והפצת התכנים שבסרטון תניב למפיץ תגמול כספי כלשהו (לדוגמה, מפרסומות), מתבקש המפיץ לתרום את כל הכנסותיו למלכ”ר (מוסד ללא כוונת רווח) ישראלי לבחירתו, כל עוד המלכ”ר איננו מזוהה עם תנועה פוליטית או מקדם מטרות פוליטיות.
עברנו את פרעה – נעבור גם את זה!

פברואר 2024